Müşteri Hizmetleri
0232 435 22 77
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 19:00

Evka 1 Koltuk Yıkama

koltuk yıkama Evka 1  , güler yüzlü personeli, kalite ve güven prensibi ile hizmetinizdedir. Evka 1 koltuk temizliği sektöründe tam 24 yıldır Evka 1in her semtine koltuk temizleme hizmeti vermekte olan firmamız kalite, güler yüz ve sonsuz hizmeti ilke edinmiştir. Evka 1 koltuk yıkama firması  olarak konusunda uzman kadromuz sayesinde siz de referanslarımız da ki aldığı hizmetten son derece memnun müşterilerimiz den olmak isterseniz, tek yapmanız gereken izmir koltuk yıkama şirketini arayarak randevu almanız yeterlidir.

Koltuk Yıkama Evka 1 olarak , %100 müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikası ile hizmet vermekten mutluyuz

Koltuk Yıkama Evka 1

Evka 1 koltuk yıkama hizmetlerimiz her tip ve her ölçüdeki değerli koltuklarınızın temizliğini gerçekleştirmekteyiz.  koltuk yıkama ücretleri  , koltuk kanepe ya da köşe takımı farketmeksizin evinizdeki tüm oturma gruplarını metrekare büyüklüğü ve kumaş cinsine göre hesaplanmaktadır. Koltuk yıkama fiyatları detayları  ve  koltuk yıkama talebi için bir telefon yeterlidir. Koltuk yıkama fiyatları ve temizliği firması izmir söz verdiği tarihte size koltuklanızı tertemiz şekilde teslim edecektir. koltuk yıkama izmir fiyat avantajlarını ve ev hanımları arasında  izmirde koltuk yıkama tavsiye edilen bir hizmetimizdir.

 • Koltuk Yıkama

  Evka 1 koltuk yıkama

 • Oturma Grubu Yıkama

  Oturma Grubu Yıkama hizmetleri

 • KANEPE Yıkama

  Kanepe yıkama hizmeti

İzmir Koltuk Yıkama
 • Koltuk Yıkama

  Koltuk yıkama ve koltuk silme

 • Leke Çıkartma

  Koltuk ve perde leke çıkartma

 • Perde Yıkama

  Tül, kumaş ve stor perde yıkama

Evka 1 Koltuk Yıkama

İzmir Koltuk Yıkama

Evka 1 koltuk yıkama, 1989`den bu yana son teknolojiyi kullanarak  koltuk yıkama hizmetlerini profesyonelce vermektedir. Hijyenik ve mis kokulu koltuklarınız söz verdiğimiz tarihte teslim edilir. koltuklarınız en sağlıklı şampuanlar ile mis gibi olur.

Koltuk Temizliği

İzmir Koltuk Yıkama

Koltuklarınız yerinizde temizlenir.Evinizdeki koltuklar , kanepeler ve köşe takımları dahil tüm oturma takımlarınız bakanlık onaylı bio  şampuanlar ve hijyen maddeleri ile itina ile temizlenir.Koltuklarınız  , izmir koltuk yıkama tarafından üzerindeki lekelerden ve bakterilerden temizlenir.

Koltuk Yıkama Evka 1

İzmir Halı Yıkama

Evka 1 koltuk yıkama ,firmamız  sahip olduğu ekipman ve kadrosu ile kirlenmiş ve yıpranmış   koltuk ve kanepelerinizi yerinde yıkayarak tertemiz yapar. izmir koltuk yıkama; sağlık bakanlığınca onaylı organik bitkisel şampuanlar ile koltuklarınız tertemiz  ve hijyenik olur.

Stor Perde Yıkama

İzmir Halı Yıkama

Evka 1 stor perde yıkama ve zebra perde yıkama derdine son.Stor perde yıkama hizmetimiz ile zahmetsizce perdeleriniz tertemiz olur. Ekibimiz perdenizi itina ile yerinden söker ve yıkama işlemi bittikten sonra aynı yerine tekrar monte eder. Stor perde yıkaması için bir telefon yeter

koltuk yıkama izmir fiyatı

Koltuk Yıkama Evka 1 Fiyatı

“Müşterilerimizden gelen sorulardan biri olan koltuk yıkama izmir fiyatı  ne kadar ?” en çok sorulan sorudur şüphesiz Her tip ve ölçüdeki koltuklarınız %100 hijyenik olarak en sağlıklı şampuanlar ile yıkanmaktadır. Yüksek kapasiteli koltuk yıkama makinelerimiz ve diğer ekipmanlarımız ile aynı zamanda yerinde koltuk yıkama ve yerinde koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız. koltuk yıkama izmir fiyatı ; koltuklarınızın cinsine ve metrekaresi göz önüne alınarak en ekonomik şartlarda fiyatlandırılır. ve Ev hanımları arasında  izmirde koltuk yıkama tavsiye edilen bir hizmetimizdir .Koltuk yıkama izmir fiyat avantajlarını da sunuyoruz.

BiziArayın

izmirde koltuk yıkama Haftanın 7 günü bizi arayıp talebinizi iletebilirsiniz. Tertemiz ve hijyenik mekanlar için bir telefonunuz yeterli olacaktır.

Koltuk yıkama izmir fiyat avantajlarını telefon ile sorabilirsiniz. Ev hanımları arasında izmirde koltuk yıkama tavsiye edilen bir hizmetimizdir.

Biz SiziArayalım

Temizlik İşleri ile ilgili telbinizi bize bidirmeniz yeterlidir.:

1
Merhaba !
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Powered by