Müşteri Hizmetleri
0232 435 22 77
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 19:00

İzmir Koltuk Temizliği

İzmir Halı Koltuk Yıkama Temizleme. İzmirde, Karşıyakada ,Bayraklıda, Bornovada, Çiğlide, Alsancak.ve Konak da, İzmir Koltuk Temizlik Şirketi İzmirin tüm bölgelerine ve tüm semtlerine sınırsız ve şartsız uzman personeliyle profesyonelce hizmet vermektedir. Ayrıca İzmir Koltuk Yikama Firması olarak verdiğimiz hizmetler arasında

YERİNDE HALI KOLTUK TEMİZLİĞİ, EVDE KOLTUK YIKAMA, SANDALİYE YIKAMA, DERİ KOLTUK TEMİZLEME, ÇEKYAT YIKAMA, OTURMA GRUBU YIKAMA, HALIFLEKS YIKAMA,YATAK TEMİZLEME, ÇOCUK YATAĞI TEMİZLEME, İZMİR DE KOLTUK TEMİZLİĞİ DÖŞEME HALI TEMİZLEME, SU ÇEKME Hizmetleride bulunmaktadır

Koltuk Temizliği İzmir

İZMİR DE KOLTUK TEMİZLİĞİ : 90 tl ,İZMİR KOLTUK TEMİZLEME FİYAT LİSTESİ, EN UYGUN FİYATLARDIR. KOLTUK TEMİZLİĞİNDE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN FİYAT LİSTEMİZİ ZİYARET EDİNİZ

İZMİRDE KOLTUK TEMİZLİĞİ HİZMETİ

İZMİR KOLTUK YİKAMA ŞİRKETLERİ | İZMİR KOLTUK TEMİZLİĞİ İZMİR, İN DÖRT BİR YANINA KOLTUK TEMİZLEME HİZMETLERİNİ ÜCRETSİZ SERVİS AĞIYLA SUNMAKTADIR

 1. Koltuklarınız ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinamızla vakkumlanarak tozlardan arındırılır
 2. koltuk kumaşı incelenerek,uygun özel karışımlı koltuk şampuanı ve yıkama sitili şeçilir.
 3. daha sonra koltuklarınız,özel karışımlı koltuk yikama şampuanı suyla karıştırılarak, koltuk yikama makinasına bırakarak,koltuk makina ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır..
 4. yikama işlemine geçmeden önce çok aşırı kirli ve lekeli kısımlar kir ve leke sökücülerle kumaşa zarar vermiyecek, hasasiyette hafifçe fırçalanır.
 5. Bundan sonra yıkama işlemine geçilir,bu işlemde koltuğun bütün kumaş kaplı yüzeyleri sanayi tipi koltuk yıkama makinasıyla püskürtme ve emme sistemi ile yıkanarak hijyenik olması sağlanır.
 6. yıkama işlemi biten koltuğun,son kontrolü yapılır,çıkmayan inatçı leke veya sorunlu bölge varsa tekrar müdahale edilir,ve ortam havalandırılarak.hava silkasyonu olması sağlanır.
 7. koltuk yikama,işlemi için şirketimiz konusunda uzman 1 bay 1 bayan 2 personel göndermektedir

önce kalite 24 yıllık tecrübe,hizmet bizden tercih sizden.daha fazla bilgi için 0 232 367 0 800

 • Koltuk Yıkama

  İzmir koltuk yıkama

 • Oturma Grubu Yıkama

  Oturma Grubu Yıkama hizmetleri

 • KANEPE Yıkama

  Kanepe yıkama hizmeti

koltuk yıkama şirketleri
 • Koltuk Yıkama

  Koltuk yıkama ve koltuk silme

 • Leke Çıkartma

  Koltuk ve perde leke çıkartma

 • Perde Yıkama

  Tül, kumaş ve stor perde yıkama

İzmir Koltuk Yıkama

İzmir koltuk yıkama, 1989`den bu yana son teknolojiyi kullanarak  koltuk yıkama hizmetlerini profesyonelce vermektedir. Hijyenik ve mis kokulu koltuklarınız söz verdiğimiz tarihte teslim edilir. koltuklarınız en sağlıklı şampuanlar ile mis gibi olur.

Koltuk Temizliği

izmir koltuk yıkama fiyatları

Koltuklarınız yerinizde temizlenir.Evinizdeki koltuklar , kanepeler ve köşe takımları dahil tüm oturma takımlarınız bakanlık onaylı bio  şampuanlar ve hijyen maddeleri ile itina ile temizlenir.Koltuklarınız  , izmir koltuk yıkama tarafından üzerindeki lekelerden ve bakterilerden temizlenir.

Koltuk Yıkama İzmir

izmir kolltuk yıkama

İzmir koltuk yıkama ,firmamız  sahip olduğu ekipman ve kadrosu ile kirlenmiş ve yıpranmış   koltuk ve kanepelerinizi yerinde yıkayarak tertemiz yapar. izmir koltuk yıkama; sağlık bakanlığınca onaylı organik bitkisel şampuanlar ile koltuklarınız tertemiz  ve hijyenik olur.

Stor Perde Yıkama

stor perde yıkama

İzmir stor perde yıkama ve zebra perde yıkama derdine son.Stor perde yıkama hizmetimiz ile zahmetsizce perdeleriniz tertemiz olur. Ekibimiz perdenizi itina ile yerinden söker ve yıkama işlemi bittikten sonra aynı yerine tekrar monte eder. Stor perde yıkaması için bir telefon yeter

koltuk yıkama izmir fiyatı koltuk temizleme

SIK SORULAN SORULAR

Koltuk yıkatmak istiyorum ne yapmalıyım?

firmamızı arayarak(367 0 800) koltuk yıkatmak istediğinizi bildirin renduvu almanız yeterlidir.

koltuklarımı temizletmek istiyorum,yerler parkedir ıslanırmı zarar görürmü?

hayır kesinlikle yerler ıslanmaz, parkelerizde zarar görmez.

ne zamandan beri koltuk temizleme hizmeti veriyorsunuz?

1989 yılında başladık haalen devam ediyoruz

hangi semtlere hizmet veriyorsunuz, izmirin her yerine hizmetiniz varmıdır?

evet izmirin tum merkez ve çevre ilçelerine, koltuk temizleme,yerinde halı yıkama hizmetlerimiz vardır.

koltuk temizletmek istiyorum, fakat kumaşı ithal kumaştır temizlenirmi?

koltuk temizleme şirketi, miz her türden koltuk temizliği yapmıştır,güvenebilirsiniz

ben koltuk temizletmek istiyorum,yıkama süresi kaç saat sürer?

bir koltuk takımının yıkama süresi ortalama bir ile birbuçuk saat sürmektedir.

KOLTUK YIKAMA FİATLARINIZI ÖĞRENEBİLİRMİYİM ?

İZMİR DE KOLTUK TEMİZLİĞİ, Nİ EN UYGUN VE EKONOMİK FİYATLARLA SUNMAKTADIR,

KOLTUK YIKAMADA TÜM LEKELER ÇIKARMI , GARANTİ VERİYORMUSUNUZ ?

Her lekeyi kumaşın dokusuna ve rengine zarar vermeden çıkarabilmek dünyanın hiç bir yerinde mümkün değildir değerli müşterimize verdiğimiz ,koltuk yıkama garantisi, koltuk ,ğa zarar vermeden, çıkabilecek lekeler için geçerlidir. evinizdeki halı ve koltuklarınıza zarar vermeden lekeyi çıkarmak için ne gerekiyorsa yapılacağına % 100 garanti veriyoruz

Bir evde ne yapılırsa yapılsın koltukları bakterilerden arındırmak mümkün değildir.Bundan ötürü koltuk yıkama sistemi gerçek anlamda çok önemlidir.Koltuk temizleme sisteminde kesinlikle koltuğun yapısı ve temizlerken kullanacağınız ürün çok önemlidir.Bunları göz önünde bulundurmalı ve neler yapacağınızı bilmeniz çok önemlidir.

Bir çok bayan koltukların kumaşını gözönünde bulundurmadan ellerinde bulunan ürünlerle koltuklarını temizlemektedir.

Bu temizlik kesinlikle hijyenik ve sağlık bir temizleme değildir.Koltuk yıkama sistemi çok önemli ve ciddi bir konudur.Unutmayınız ki koltuklar üzerinde bir çok bakteri ve toz bulunmaktadır.Çocuklarınız ve kendinizin sağlığını düşünüyorsanız kesinlikle bir koltuk yıkama firması ile anlaşmanız gerekmektedir.

Bizler, sizlere bu konuda yardımcı olmak için buradayız.

 

YERİNDE HALİ YIKAMA

 

yerinde halı yikama,halifileks samur, duvardan duvara döşeme halı gibi kaldırılması mümkün olmayan,veya kalkmasını istemediğiniz,halıların,evinizde,işyerinzde,yada bulunduğunuz tüm mekanlarda,yerinde temizlemekteyiz.koltuk yıkamalar da olduğu gıbı yerinde halı yikama işlemindede şirketimiz.konusunda uzman 1 bay 1 bayan 2 personel,evinize ve işyerinize göndererek.sanaii tipi halı yikama makinalarımızla yerinde temizlemekteyiz.yıkama yapılan halınınüzerinde bulunan eşyalarınız,çekilerek altları temizlenerek tekrar bulundukları yerlerine geri bırakılır.yerinde halı, koltuk,oturma gurubu,çekyat,yatak,sandaliye yikamalarında,şirketimiz siz değerli müşterilerimize

4 mevsim en iyi ve kaliteli hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.

 

KOLTUK TEMİZLEME ŞİRKETLERİ İZMİR DEKİ hizmet bölgelerimiz den bazıları :

karşıyaka koltuk yıkama,çiğli koltuk Temizliği, bayraklı koltuk temizleme ,bornova koltuk yıkama, menemen koltuk yıkama,bostanlı koltuk temizliği,nergiz koltuk yıkama,izmir koltuk yıkama,buca koltuk yıkama narlıdere kolyuk temizliği,sasalıda koltuk yıkama,gaziemir koltuk yıkama,balçova koltuk temizleme,İzmir merkez ve çevresine ücretsiz servisimiz vardır.izmir koltukyıkama şirketleri İzmirin tüm semtlerine hizmet verir.

İzmirde koltuk temizliği,işini meslek olarak belirlemiş eğitimleri verilerek, özel olarak yetiştirilmiş, izmir koltuk yıkama ,ustalarısize hizmet vermek için telefonunuzu bekliyor. sevdiklerinizin sağliğını tehlikeye atmayın. koltuk yıkama işini güvenli ellere teslim edin. koltuk yıkama özen özen gösterilmesi gereken, çok ciddi bir iştir.iyi yıkama yapılan bir koltuk en az % 85 görsel olarak da değişime ugramaktadır.

İzmir koltuk yıkama firmamızın koltuk yıkama, halı yıkama, sandalye yıkama yatak yıkama işlemlerinde uyguladığı yıkama metodları

 • vakumlu sulu sistem ( manuel ) yıkama
 • buharlı koltuk temizliği
 • kuru kopük uygulaması ile koltuk temizleme

İzmir koltuk yıkama koltuk takımı, koltuk kumaşı ve kirlilik derecesi göz önüne alınarak en uygun koltuk yıkama sistemini seçerek koltuklarınızı tertemiz yapar.

İzmir koltuk yıkama , koltuk yıkama hizmetlerini karşıyaka dan, bucaya, bornovadan balçovaya, narlıdereden menemene kadar İzmirin her her yerine 70 lira fiyat ile sunmaktadır. koltuk yıkamada tek fiyat bizde yetmiş liradır.

izmir de koltuk yıkama şirketleri , arasındak en çok tercih edilen izmir koltuk yıkama firmasıyız. izmir koltuk temizliğinde tek numara 367 0 800 İZMİR GENELİNDE 1 NUMARALI KOLTUK YIKAMA ŞİRKETİ.

Bizi Arayın

izmirde koltuk yıkama Haftanın 7 günü bizi arayıp talebinizi iletebilirsiniz. Tertemiz ve hijyenik mekanlar için bir telefonunuz yeterli olacaktır.

Koltuk yıkama izmir fiyat avantajlarını telefon ile sorabilirsiniz. Ev hanımları arasında izmirde koltuk yıkama tavsiye edilen bir hizmetimizdir.

Biz SiziArayalım

Temizlik İşleri ile ilgili telbinizi bize bidirmeniz yeterlidir.: